Stichting "Cuba Adelante" in H.mis 5 maart 2016

Laatst bijgewerkt: woensdag 09 maart 2016

Zaterdagavond 5 maart hebben we in de kerk in Nederweert-eind aandacht mogen schenken aan "Wereldgebedsdag", Cuba en onze stichting. Pastoor Schuffelers had de mis gedeeltelijk in het teken van Cuba gesteld. Hij had er een mooi Cubaans tintje aan gegeven en onze stichting op een leuke wijze gepromoot. Op het einde van de mis hebben we de tijd gekregen om het een en ander over Cuba en onze stichting te vertellen.

Na afloop kregen we vele leuke reacties en hebben de aanwezigen gul gegeven. We hebben niet iedereen persoonlijk kunnen bedanken maar willen dit langs deze weg alsnog doen; Heel hartelijk dank namens de Cubaanse weeskinderen van Holguin. Met het opgehaalde bedrag zijn we weer een stap dichter bij een nieuwe badkamer/toilet voor een van de weeshuizen. Nogmaals willen we ook Pastoor Schuffelers, het kerkbestuur en koster Marc bedanken voor de fijne medewerking. Wilt U nog meer weten over onze stichting en de activiteiten kijk dan even op www.stichtingcubaadelante.nl

Mieke en Gerard Rutjens

 

Foto's

  • Categorie: d’Indj Laeftj 2018
  • Categorie: Sinterklaas 2016
  • Categorie: Sinterklaas 2012
  • Categorie: Sarsven en Banen oktober 2012